build your own site for free

KONTAKT

Zajímají Vás další informace k moderním konceptům péče o seniory? Chcete se na cokoli zeptat? Máte zájem o umístění svého blízkého k nám do Domova?
Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Mobirise

Adresa a fakturační údaje

Domov pro seniory Tovačov, p.o.
Nádražní 94
Tovačov
751 01

619 85 872

Kontaktní údaje

Telefon 581 731 152
Mobil 733 641 322, 731 477 027
Fax 581 701 589

E-mail info@dstovacov.cz
Web www.dstovacov.cz

Datová schránka 7fwki22

Zřizovatelem Domova je Olomoucký kraj.

Jak se k nám dostanete

Z autobusové zastávky pěšky směrem k zámku (po pravé ruce) rovně Cimburkovou ulicí, kolem zdravotního střediska (také po pravé ruce) k přechodu pro chodce, který je přímo proti vstupu do budovy DS. Délka trasy je asi 550 m.


Autem

  • Příjezd ze směru od Přerova – po příjezdu do Tovačova rovně po ulici Podvalí, na křižovatce odbočit doprava na Nádražní ulici směr Olomouc, v zatáčce po levé straně je budova domova, po průjezdu zatáčkou asi po 100 metrech je na levé straně parkoviště DS, případně lze využít parkoviště u zdravotního střediska (na pravé straně).
  • Příjezd ze směru od Kojetína a Kroměříže – po příjezdu do Tovačova odbočit doleva na ulici Podvalí, na křižovatce odbočit doprava na Nádražní ulici směr Olomouc, v zatáčce po levé straně je budova domova, po průjezdu zatáčkou asi po 100 metrech je na levé straně parkoviště DS, případně lze využít parkoviště u zdravotního střediska (na pravé straně).
  • Příjezd ze směru od Olomouce – po příjezdu do Tovačova po Olomoucké ulici stále rovně, kolem benzínové pumpy (vpravo) a hřbitova (vpravo), před zatáčkou je na pravé straně parkoviště DS u hlavního vchodu do domova.
  • Příjezd ze směru od Prostějova – po příjezdu do Tovačova po Prostějovské ulici stále rovně směr Olomouc, na hlavní křižovatce odbočit doleva na Olomouc, v zatáčce po levé straně je budova domova, po průjezdu zatáčkou asi po 100 metrech je na levé straně parkoviště DS, případně lze využít parkoviště u zdravotního střediska (na pravé straně).


© Copyright 2018 Domov pro seniory Tovačov, p.o. Všechna práva vyhrazena.